TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA
Zapewniamy dostęp do szerokiej gamy kanałów telewizyjnych i Internetu za pośrednictwem naszej sieci kablowej, zapewniając stabilne, wysokiej jakości połączenie, aby zapewnić rozrywkę i informacje.
Telewizja CCTV lub Telewizja przemysłowa to instalacja podłączonego sprzętu, która generuje obwód obrazu, który może być widoczny tylko dla określonej grupy osób, są one dostosowane do potrzeb każdego klienta, niezależnie od tego, czy są zorientowane na bezpieczeństwo, nadzór czy poprawę usług.


Jak działa CCTV?
Ze względu na rozwój nowych technologii istnieje wiele rodzajów CCTV, analogowych, cyfrowych, z kablami lub bez, które różnią się formą działania, sprzęt jest w zasadzie taki sam, do oglądania obrazów wymagane są kamery, obiektywy, Kable i monitor.

Kamery odbierają obrazy, które są wysyłane do monitorów kablem lub bezprzewodowo, gdzie są obserwowane przez wykwalifikowany personel lub oglądane zdalnie w czasie rzeczywistym, z kolei są rejestrowane na dedykowanych urządzeniach lub sprzęcie do tego celu.

Urządzenia Moderna pozwalają rozpocząć nagrywanie podczas wykrywania ruchu, co oszczędza miejsce podczas przestoju strefy chronionej, a także wysyła powiadomienia e-mailem lub SMS-em podczas wykrywania aktywności.
Systemy z połączeniem internetowym umożliwiają zdalny dostęp do obrazów z urządzeń mobilnych.

Monitory mogą być współdzielone przez kilka kamer, dzięki czemu jedna nie jest potrzebna dla każdej kamery podłączonej do systemu, niektóre komputery dzielą ekran na cztery lub więcej części, aby wyświetlić jednoczesne obrazy wszystkich kamer, inne pozwalają wybrać kamerę, którą chcesz monitorować, obecne technologie umożliwiają podłączenie multiplekserów, które elektronicznie zawierają te elementy sterujące.
Masz pytania? Napisz do nas!
+34 684 46 29 19 - ES/EN
+34 611 26 50 49 - RU/UA
neonetspain@gmail.com
Made on
Tilda