ТЕЛЕБАЧЕННЯ
Ми надаємо доступ до широкого вибору телевізійних каналів і Інтернету через нашу кабельну мережу, забезпечуючи стабільне і якісне з'єднання, щоб ви були в курсі подій.
Система відеоспостереження або телетрансляції із замкнутим контуром-це установка підключеного обладнання, яке генерує зображення, доступне тільки певній групі людей, і налаштовується таким чином, щоб відповідати потребам кожного клієнта, незалежно від того, орієнтовані вони на безпеку, спостереження або поліпшення обслуговування.


Як працює система відеоспостереження?
У зв'язку з розвитком нових технологій існує безліч типів систем відеоспостереження, аналогових, цифрових, з кабелями або без них, які розрізняються за принципом роботи, обладнання в основному одне і те ж, для перегляду зображень потрібні камери, об'єктиви, кабелі і монітор.

Камери отримують зображення, які передаються на монітори по кабелю або бездротовій мережі, де за ними спостерігає кваліфікований персонал або проглядаються віддалено в режимі реального часу, в свою чергу, вони записуються на спеціальні пристрої або обладнання для цього.

Обладнання Moderna дозволяє починати запис при виявленні руху, що економить місце на диску під час простою охоронюваної зони, а також відправляє повідомлення по електронній пошті або SMS при виявленні активності.
Системи з підключенням до Інтернету забезпечують віддалений доступ до зображень з мобільних пристроїв.

Монітори можуть використовуватися декількома камерами спільно, так що для кожної камери, підключеної до системи, не потрібно по одному для кожної камери, деякі комп'ютери ділять екран на чотири або більше частин для одночасного перегляду зображень з усіх камер, інші дозволяють вам вибрати, яку камеру ви хочете відстежувати, сучасні технології дозволяють підключати мультиплексори, які в електронному вигляді включають ці елементи управління.
У вас є питання? Напишіть нам!
+34 684 46 29 19 - ES/EN
+34 611 26 50 49 - RU/UA
neonetspain@gmail.com
Made on
Tilda