CZYSZCZENIE MEBLI I MATERACZY, CZYSZCZENIE SUCHE SAMOCHODU, CZYSZCZENIE CHUSZE DOMU
Nasz zespół oferuje odświeżenie i czyszczenie mebli i materacy z kurzu, plam i zapachów przy użyciu specjalistycznych środków chemicznych i profesjonalnego sprzętu, aby zapewnić świeżość i czystość Twojego domu lub biura.
Firma Neonet oferuje na miejscu czyszczenie chemiczne mebli i dywanów. Pracujemy szybko, sprawnie i używamy tylko sprawdzonych środków czyszczących.

Z łatwością poradzimy sobie z każdym rodzajem zanieczyszczenia.

Do usług:
  • Pranie chemiczne mebli i dywanów.
  • Czyszczenie tapicerki meblowej i dywanów nowoczesnymi środkami czyszczącymi.
  • Czyszczenie plam i kurzu z poduszek sof i materacy, w tym z wypełniaczami kokosowymi.

Zazwyczaj czyszczenie mebli tapicerowanych w domu polega na jednorazowej obróbce powierzchni odkurzaczem i wycieraniu twardych części z kurzu, ale to nie wystarczy do całkowitego wyczyszczenia mebli. Czyszczenie mebli to złożony proces, który oprócz stosowania detergentów wymaga wiedzy, umiejętności i zdolności. Możemy zaoferować Ci to wszystko w kompleksie.

Wygodnie jest z nami pracować. Wyjeżdżamy do domu lub biura, usługę czyszczenia na sucho mebli tapicerowanych w domu można zamówić telefonicznie lub zostawiając prośbę na stronie internetowej.

Podstawowe zasady, którymi kierują się pracownicy naszej firmy:
Na miejscu pranie chemiczne mebli, dywanów i materacy to wysokiej jakości czyszczenie sof, foteli, łóżek, dywanów, materacy z ciężkiego brudu i kurzu.
Przed świadczeniem usług czyszczenia mebli i dywanów w domu zdecydowanie badamy rodzaj zanieczyszczenia, materiał, z którego wykonana jest tapicerka, stopień lintiness, a dopiero potem wybieramy środek czyszczący.

Z kim pracujemy?
Świadczymy profesjonalne usługi pralni chemicznej mebli dla osób fizycznych i prawnych. Możesz zamówić pranie chemiczne mebli w domu, przyjdziemy do biura, przedszkola lub szkoły.

Sprzątanie mebli w przedszkolu, szkole, organizacji publicznej
Współpracujemy z służbami miejskimi, pomagamy uporządkować meble w przedszkolach i szkołach, szpitalach i przestrzeniach publicznych.

Wiemy, że każdy metr kwadratowy dywanu lub mebli tapicerowanych, które czyścimy, to miliardy bakterii i drobnoustrojów, które nie zanieczyszczają szkolnej klasy lub przedszkola, szpitalnych korytarzy i oddziałów.

Czyszczenie mebli na sucho z wyjazdem do biura

Z łatwością wyczyścimy meble wykonane z tkaniny, skóry naturalnej i sztucznej, dywany syntetyczne z jedwabiu, dywan, dywany. Poprawimy wygląd materacy wykonanych ze sztucznych i naturalnych materiałów.

Czyste, nie zakurzone meble są kluczem do poprawy wydajności pracy w przedsiębiorstwie, zwiększenia wydajności pracy i zwiększenia zysków.

Profesjonalne czyszczenie mebli pomoże utrzymać doskonałe środowisko pracy, w biurze, komfort i ciepło w domu.

Dlaczego 9 na 10 klientów wybiera nas?
Punktualność i wysoka jakość usług od dawna są synonimem, skojarzeniem, które powstaje wśród klientów ze wzmianką o nazwie Perfect Clean company.

Stosujemy innowacyjne technologie, które pozwalają nam szybko i sprawnie oczyścić każdą powierzchnię.

Dlaczego to takie ważne?
Czystość jest kluczem do zdrowia. Wiemy dużo o najlepszych środkach czyszczących, które zapewnią zdrową atmosferę w pomieszczeniach Twojego domu lub biura. Do czyszczenia mebli w domu wybieramy tylko skuteczne, w większości ekologiczne, nie zanieczyszczające środowiska produkty.

Łatwo jest z nami pracować. Składasz zamówienie, a my wydajnie wykonujemy swoją pracę.
Masz pytania? Napisz do nas!
+34 684 46 29 19 - ES/EN
+34 611 26 50 49 - RU/UA
neonetspain@gmail.com
Made on
Tilda