ЧИЩЕННЯ МЕБЛІВ І МАТРАСІВ, АВТОХІМЧИСТКА, ХІМЧИСТКА НА ДОМУ
Наша команда пропонує вам освіжити і почистити меблі і матраци від пилу, плям і неприємних запахів з використанням спеціалізованих хімікатів і професійного обладнання, щоб забезпечити свіжість і чистоту у вашому будинку або офісі.
Компанія Neonet пропонує хімчистку меблів і килимів на місці. Ми працюємо швидко, якісно і використовуємо тільки перевірені засоби для чищення.

Ми легко впораємося з будь-якими видами забруднень.

До ваших послуг:
Хімчистка меблів і килимів.
Чистка меблевої оббивки і килимів сучасними миючими засобами.
Видалення плям і пилу з диванних подушок і матраців, в тому числі з кокосовим наповнювачем.

Зазвичай чистка м'яких меблів в домашніх умовах полягає в одноразовій обробці поверхні пилососом і протирання твердих деталей від пилу, але цього недостатньо для повного очищення меблів. Чистка меблів-складний процес, що вимагає, крім використання миючих засобів, знань, навичок і умінь. Ми можемо запропонувати вам все це в комплексі.

З нами зручно працювати. Ми виїжджаємо на будинок або в офіс, послугу хімчистки м'яких меблів на дому можна замовити по телефону або залишивши заявку на сайті.

Основні принципи, якими керуються співробітники нашої компанії:
Виїзна Хімчистка меблів, килимів і матраців - це якісна чистка диванів, крісел, ліжок, килимових покриттів, матраців від сильних забруднень і пилу.
Перш ніж надавати послуги з чищення меблів і килимів на дому, ми обов'язково вивчаємо тип забруднення, матеріал, з якого виготовлена оббивка, ступінь ворсистості і тільки після цього вибираємо засіб для чищення.

З ким ми працюємо?
Ми надаємо професійні послуги хімчистки меблів фізичним та юридичним особам. Ви можете замовити хімчистку меблів додому, ми приїдемо в офіс, дитячий сад або школу.

Хімчистка меблів в дитячому садку, школі, громадській організації
Ми співпрацюємо з міськими службами, допомагаємо привести в порядок меблі в дитячих садах і школах, лікарнях і громадських місцях.

Ми знаємо, що кожен квадратний метр килима або м'яких меблів, які ми чистимо, - це мільярди бактерій і мікробів, які не будуть забруднювати шкільний клас або кімнату дитячого садка, лікарняні коридори і палати.

Хімчистка меблів з виїздом в офіс
Ми з легкістю почистимо меблі з тканини, натуральної та штучної шкіри, синтетичні килими з шовку, ковролін, ковролінові доріжки. Ми покращимо зовнішній вигляд матраців зі штучних і натуральних матеріалів.

Чиста, непильна меблі-запорука підвищення продуктивності праці на підприємстві, підвищення ефективності роботи і збільшення прибутку.

Професійна хімчистка меблів допоможе підтримувати відмінну робочу обстановку в офісі, комфорт і тепло в будинку.

Чому 9 з 10 клієнтів вибирають нас?
Пунктуальність і висока якість послуг вже давно стали синонімами, асоціація, яка виникає у клієнтів при згадці назви компанії Perfect Clean.

Ми використовуємо інноваційні технології, які дозволяють нам швидко і ефективно очищати будь-які поверхні.

Чому це так важливо?
Чистота-запорука здоров'я. Ми знаємо толк в кращих чистячих засобах, які забезпечать здорову атмосферу в приміщеннях вашого будинку або офісу. Ми вибираємо тільки ефективні, переважно органічні, екологічно чисті засоби для чищення меблів в домашніх умовах.

З нами легко працювати. Ви розміщуєте замовлення, а ми якісно виконуємо свою роботу.
У вас є питання? Напишіть нам!
+34 684 46 29 19 - ES/EN
+34 611 26 50 49 - RU/UA
neonetspain@gmail.com
Made on
Tilda